Пн.-Пт. 09: 00-20: 00 СБ 09: 00-17: 00 НД вихідний
В кошику 0 шт.
Арт .: MPO-MPO 12fiber  OM3  Twist (1-100m) в наявності

ціну уточнюйте у менеджера
Тип оптического разъема / Вид полировки MPO-MPO 12fiber  OM3  Twist (1-100m)
Обратное отражение, дБ ≤ -50
Вносимое затухание, дБ ≤ 0,20
Рабочий диапазон температур, °С -40 … +75

Також вас може зацікавити

ціну уточнюйте у менеджера
ціну уточнюйте у менеджера